Dirty Skunks sporočajo: »Kadilnica of Death predstavlja prvi Extra koncert v tej sezoni, koncert izven rednega četrtkovega termina in s še več bendi kot ponavadi – odvil se bo danes, 22. 12., kje drugje kot v Orto Baru!
Sober Assault iz Grosuplja ušesa poslušalcev napadajo že zadnja štiri leta, s svojim neusmiljenim, agresivnim thrash/death metalom pa so navdušili tudi popolnoma zabasano prizorišče pred tretjim odrom letošnjega festivala MetalDays, primorski mladeniči Black Reaper prisegajo na old-school thrash metal, nedavno pa so izdali tudi svoj studijski prvenec, na staro šolo s ščepcem zabavljaštva prisegajo tudi death metalci Morbid Creation, Terminal Disease, ki so na sceni že skoraj 10 let, pa v svojem metalu mešajo preveč raznovrstnih vplivov, da bi ga bilo moč kar tako preprosto opredeliti.
Koncert se bo tokrat izjemoma odvil v hali Kadilnice, cena vstopnice pa ostaja ista, torej standardnih 6 € oziroma brezplačno s KoD člansko izkaznico.«
NOVICE
22. 12. 2017
Danes extra Kadilnica of Death koncert s štirimi bandi
SORODNE VSEBINE:
29. 1. 2020Big Bad Wolf, Haunted in Black Reaper ta četrtek v Ortu / Novice
20. 3. 2019Deathmetalski večer v Kadilnici of Death / Novice
16. 10. 2019Oktobrski thrash metal napad na Kadilnico / Novice
5. 12. 2018Kadilnico of Death bo ta četrtek zajela meglica / Novice
11. 3. 2016Deck Janiels bodo v četrtek izdali svoj drugi album / Novice